Ostatné služby

INŠTALÁCIA A INTEGRÁCIA DO VAŠICH SÚČASNÝCH SYSTÉMOV A PLATFORIEM

Poskytujeme pomoc pri inštalácii a integrácii tlačiarne do vašich existujúcich systémov a platforiem. Uistíme sa, že tlačiareň je správne nastavená a vyhovuje vašim požiadavkám.

RADY A ASISTENCIA PRI RIEŠENÍ PROBLÉMOV

Nedarí sa vám vyriešiť problém prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky? Naši technici sa pokúsia problém vyriešiť priamo na mieste. Poskytneme vám rady a asistenciu a pomôžeme s akýmkoľvek technickým problémom, s ktorým sa stretnete.

UVEDENIE DO PREVÁDZKY

Po zakúpení tlačiarní u nás vám poskytujeme komplexnú inštaláciu a uvedieme tlačiareň do prevádzky. Naši odborníci nastavia základné parametre, ktoré sú potrebné pre bezproblémový chod tlače, ako je pripojenie k počítaču, nastavenie teploty hlavy a rýchlosti tlače.

PODPORA PRI OBOZNÁMENÍ S FUNKCIAMI TLAČIARNÍ A TLAČOVÉHO SOFTVÉRU

  • Predstavíme vám základné funkcie tlačiarní a softvéru tlač.
  • Naši odborníci vás oboznámia s tým, ako správne používať tlačiarne a využívať ich potenciál.
  • Poskytneme vám podporu a zabezpečíme, že budete schopní využívať svoje tlačiarne efektívne a s dôverou.

PRENÁJOM TLAČIARNÍ A INÝCH ZARIADENÍ SÚVISIACICH S PRÁCOU S ČIAROVÝMI A INÝMI KÓDMI

  • Máte záujem o vyskúšanie tlačiarne alebo čítačky?
  • Nie ste si istý, či vám ponúkaný produkt vyhovuje?
  • Potrebujete dočasnú náhradu, kým sa vaša tlačiareň vráti zo servisu?

Máme pre vás riešenie – ponúkame vám možnosť prenájmu produktu na niekoľko dní. Je to cenovo výhodné riešenie, ktoré vám pomôže eliminovať možné riziká a zabezpečí, že máte k dispozícii potrebné zariadenie.

TLAČ ETIKIET A ŠTÍTKOV NA OBJEDNÁVKU

Ak potrebujete vytlačiť etikety a štítky, ale nechcete si kupovať vlastnú tlačiareň a riešiť starostlivosť o technické aspekty tlače, sme tu pre vás. Ponúkame komplexné riešenia, kde vám poradíme, ako získať najlepšiu kvalitu za najnižšiu možnú cenu.
Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo kliknutím na odkaz. Radi vám poskytneme ďalšie informácie a pomôžeme vám nájsť optimálne riešenie pre vaše potreby.

TLAČ ČÍSELNÝCH RADOV

Ak potrebujete tlačiť veľké množstvo etikiet s premenlivými dátami, vrátane číselných radov, v rôznych mutáciách a na rôzne rozmery etikiet alebo kotúčov, sme schopní tieto požiadavky realizovať. Podľa vašich predstáv a požiadaviek pripravíme tlačové dáta (databázy) a odporučíme vám najvhodnejší materiál, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Máte možnosť vykonať finálne úpravy etikiet lakovaním, aby ste dosiahli požadovaný vzhľad a funkčnosť.

TLAČ ETIKIET S ALERGÉNMI PODĽA NARIADENIA EÚ

Podľa nariadenia EÚ N° 1169/2011 (Food Information to Consumer – FIC), ktoré bolo prijaté v decembri 2014, je povinné informovať zákazníkov o prítomnosti všetkých alergénov v potravinách a nápojoch predávaných v rámci Európskej únie. Na zvýraznenie tejto skutočnosti sa môžu použiť rôzne formátovacie metódy textu, ako je podčiarknutie, použitie tučného alebo kurzívneho písma.

Ak potrebujete softvér na tlač etikiet, ktoré zodpovedajú požiadavkám nariadenia, sme schopní vám ho poskytnúť. Pomôžeme vám s potrebnými nástrojmi a softvérom pre tlač príslušných etikiet.

Ak nechcete investovať do vlastného softvéru, sme schopní pre vás vykonávať tlač potrebných etikiet. Máme potrebné prostriedky a skúsenosti na zabezpečenie tlače etikiet v súlade s požiadavkami nariadenia.

KONTROLA A VERIFIKÁCIA ČIAROVÝCH KÓDOV

Je nevyhnutné, aby vytlačené čiarové kódy boli okamžite snímateľné na prvý pokus. Ak si nie ste istí, či vaše vytlačené kódy dosahujú dostatočnú kvalitu, služba kontroly kvality čiarových kódov je práve pre vás. Pomocou profesionálnych, kalibrovaných verifikátorov čiarovýcvh kódov, overíme ich kvalitu, v prípade, že vaše kódy z nejakého dôvodu nedosahujú potrebnú kvalitu, upozorníme vás na príčiny a navrhneme možné riešenia.

Našou prioritou je zabezpečiť, aby vaše čiarové kódy boli kvalitné a spoľahlivé. Dôverujte nám s kontrolou kvality a získajte dôkladnú spätnú väzbu, ktorá vám pomôže dosiahnuť vynikajúce výsledky.

ZABEZPEČENIE NÁHRADNÝCH SÚČIASTOK

Väčšina tlačiarní, ktoré ponúkame, je pomerne jednoducho opraviteľná a ich súčiastky sú ľahko vymeniteľné. Nie je neobvyklé, že naši zákazníci majú zručných technikov, ktorí sú schopní bez problémov opraviť tlačiarne a príslušenstvo. Ak potrebujete náhradné súčiastky s radosťou vám ich zabezpečíme.

PONÚKAME ŠPECIÁLNE PRÍSLUŠENSTVO PRE VÄČŠINU TLAČIARNÍ

  • K mnohým tlačiarňam je možné doobjednať špeciálne príslušenstvo, ako napríklad rezačky alebo rewinder.
  • Ak máte záujem o tieto doplnky, neváhajte sa na nás obrátiť.
  • Radi vám pomôžeme s výberom a zaobstaraním vhodného príslušenstva, aby ste mali kompletné vybavenie podľa vašich potrieb.

Poskytneme vám podporu a zabezpečíme, že vaše tlačiarne a prístroje budú vždy v optimálnom stave a náhradné diely budú k dispozícii, keď ich budete potrebovať.

Kontaktujte nás

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 2 files.
Príloha (povolené tipy súborov *.pdf, *.zip, *.rar). Jedna príloha max. 5MB