Plastové etikety využijete vďaka ich vysokej odolnosti voči poškodeniu (mechanickému, chemickému, UV, teplotnému) v interiéri aj v exteriéri. Najčastejšie uplatnenie nachádzajú v automobilovom a elektrotechnickom odvetví, no často sa využívajú aj v záhradníctve či zlatníctve.

DUCT etikety
DUCT etikety

DUCT etikety sú spojením polyetylénových (PE) etikiet a silného kaučukového lepidla. Poskytujú odolné značenie na všetky druhy povrchov v interiéri aj exteriéri. Najčastejšie sa využívajú v elektrotechnickom a automobilovom priemysle, logistike a vo výrobe.

Polyesterové (PET) etikety
Polyesterové (PET) etikety

Polyesterové (PET) etikety využijete v interiéri aj exteriéri. Najčastejšie uplatnenie nachádzajú v automobilovom a elektrotechnickom priemysle, medicíne, zlatníctve, záhradníctve a logistike. Sú odolné voči vode, agresívnym chemikáliám, vetru, UV žiareniu a extrémnym teplotám.

Polyetylénové (PE) etikety
Polyetylénové (PE) etikety

Polyetylénové (PE) etikety poskytujú flexibilné a elastické spracovanie, vďaka čomu sú vhodné pre rôzne (aj nerovné) povrchy. Najčastejšie sa využívajú pre fóliovo balené palety, sudy s chemikáliami a na kontajnery. Sú odolné voči vode, chemikáliám aj olejom

Polypropylénové (PP) etikety
Polypropylénové (PP) etikety

Polypropylénové (PP) etikety poskytujú dlhodobú životnosť, využiteľnosť v interiéri aj exteriéri, silnú odolnosť voči roztrhnutiu, roztiahnutiu, vode, vetru, UV a treniu.

Identcode