Mobilné terminály

Mobilné terminály zebra
Mobilný terminál je ručný počítač, s operačným systémom Windows/Android, určený na zber, spracovanie a uchovávanie dát. Je vybavený buď snímačom čiarových (1D/2D)  kódov, RFID tagov alebo magnetických kariet. V porovnaní s obyčajnými snímačmi, umožňujú mobilné terminály nielen čítať a spracovávať dáta, ale vďaka klávesnici aj pridávať ďalšie informácie. V konečnom dôsledku vám mobilné terminály ušetria množstvo času a spresnia skladové, inventúrne aj výrobné procesy. Čo sa týka výdrže akumulátorovej batérie, tak sa rozprávame rádovo v hodinách až desiatkach hodín.
 
Dôležité parametre: Odolnosť (voči vode, pádom), ergonómia a veľkosť snímača, rýchlosť a typ skenovania, veľkosť displeja, batéria
 
Využitie: Výroba, priemysel, maloobchod, sklad, distribučné centrum, doprava, logistika, poštové a kuriérske služby, zdravotníctvo, automatizácia servisných činností
 
Značky, ktoré ponúkame: Datalogic, Zebra Technologies, Honeywell

Vyberte si typ mobilného terminálu aký potrebujete:

Dotykové terminály
Dotykové terminály

Dotykové terminály sa využívajú najmä v skladoch, maloobchodoch, logistike, distribúcii, kuriérskych službách a v teréne (odpočet, servis). Vďaka ich odolnej konštrukcii sú vhodné aj na prácu v náročnejších podmienkach. Voči pádom a oderom ich chráni odolný dotykový displej. Medzi hlavné benefity patria kompaktnosť, vysokokapacitná akumulátorová batéria či integrovaný snímač čiarových kódov so širokým spektrom možnosti čítania kódov (laser, 1D/2D, DPM). Väčšina modelov ponúka konektivitu pomocou Wi-Fi, Bluetooth, GPS, WWAN. Čo sa týka operačných systémov, staršie modely fungujú na OS Windows, novšie na OS Android.

Mobilné terminály vhodné do VZV
Mobilné terminály vhodné do VZV

Mobilné terminály vhodné do vysokozdvižných vozíkov sú počítače navrhnuté pre extrémne náročné podmienky v interiéroch aj exteriéroch skladov. Vďaka ich špičkovej odolnosti im nerobia problémy ani nepretržitá prevádzka, extrémne teploty, otrasy, alebo vibrácie. Najčastejšie uplatnenie nachádzajú pri online komunikácii a navigácii medzi vodičom a informačným systémom. Samotné skenovanie sa vykonáva pomocou externého ručného skeneru, pripevneného k terminálu (pomocou kábla alebo bezdrôtovo). Medzi ďalšie funkcie týchto terminálov patria aj konektivita pomocou Wi-Fi, Bluetooth, GPS, WWAN a telemetrická podpora. Čo sa týka operačných systémov, staršie modely fungujú na OS Windows, novšie na OS Android.

Priemyselné terminály
Priemyselné terminály

Priemyselné terminály patria medzi najodolnejšie mobilné terminály, ktoré nachádzajú uplatnenie v priemyselnej výrobe, logistike, skladoch a pri distribúcii. Sú konštruované tak, aby zvládli prácu aj v tých najextrémnejších podmienkach, ako sú vysoké či nízke teploty, vlhkosť, prach, pády a odery. Okrem ich odolnosti a kompaktnosti ponúkajú aj excelentnú výdrž batérie a dokážu čítať celé spektrum čiarových kódov (laser, 1D/2D, DPM) - zblízka aj zďaleka. Vybrať si môžete z dotykových a klávesnicových variantov. V rámci konektivity s informačným systémom ponúkajú bezdrôtový prenos dát pomocou Wi-Fi siete, alebo cez komunikačnú základňu cradle. Posledným variantom sú mobilné terminály so SIM kartou, pri ktorých máte možnosť pripojiť sa aj na dátovú sieť. Čo sa týka operačných systémov, staršie modely fungujú na OS Windows, novšie na OS Android.

Tablety vhodné do priemyslu
Tablety vhodné do priemyslu

Tablety vhodné do priemyslu majú odolnú a robustnú konštrukciu, ktorá vydrží aj tie najnáročnejšie podmienky. Patria preto medzi spoľahlivé zariadenia, ktoré využijete najmä na prácu v teréne, logistike, externých skladoch, ale aj v zdravotníctve či armáde. Sú schopné odolať veľmi nízkym aj vysokým teplotám, prachu, vode či pádom. Displej ponúka výbornú čitateľnosť a jednoducho si k nemu pripojíte aj klávesnicu, skener, či extra batériu. Ďalším benefitom je možnosť výmeny batérie bez nutnosti tablet vypínať. Čo sa týka operačných systémov, staršie modely fungujú na OS Windows, novšie na OS Android.


Neviete aký terminál zvoliť a potrebujete pomôcť s výberom?

Kontaktujte nás pomocou tohto formulára a my vám s výberom radi pomôžeme.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Objednať si môžete pomocou dotazníku, alebo telefonicky na čísle +421 908 478 772.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 2 files.
Príloha (povolené tipy súborov *.pdf, *.zip, *.rar). Jedna príloha max. 5MB
Identcode