Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Atramentové Značenie

Atramentové značenie

Ide o modernú technológiu, ktorá poskytuje rýchle a bezkontaktné označovanie produktov, bez akéhokoľvek poškodenia povrchu. Atramentové značenie je ideálnym riešením aj pre malé a stredné firmy. Výhodou je nízka spotreba riedidla, intuitívne ovládanie a minimálne servisné náklady. Taktiež ponúka dlhú životnosť a jednoduchú integráciu do pracovnej linky.

Precízne označovanie produktov s vysokým rozlíšením

Inkjet tlačiarne majú mikroprocesory, ktoré riadia atramentový systém. Atrament sa privádza do tlačovej hlavy, tam sa pomocou elektronickej trysky, vibrácií a elektromagnetického poľa delí na malé bodky. Tieto bodky sú potom usmernené do otvoru hlavy a označia predmet. Pomocou matice označovania môžte nastaviť výšku a veľkosť označenia podľa požiadaviek.

Rýchla a odolná tlač pre rôzne povrchy

Atramentové značenie má vysokú rýchlosť tlače až 25 m/min. Atrament schne 3-5 sekúnd. Bezkontaktný proces označovania umožňuje využitie na rôznych povrchoch a materiáloch, vrátane kovov, plastov, papiera a textilu. Tieto značkovače sa hodia aj do náročných prostredí. Odolajú aj vysokým teplotám až do 45 °C, dobre funguje aj vo vlhkom alebo prašnom prostredí. 

Všestranne užitočné riešenie pre každé odvetvie

Atramentové značenie ponúka tlač vo vysokom rozlíšení. Odolá chemikáliám aj oderu. To je dôvod, prečo je táto technológia ideálna pre rôzne priemyselné odvetvia. Tieto značkovače umožňujú označovanie produktových kódov, QR kódov, log, dátumov výroby a ďalších identifikačných značiek. Prispieva tak k lepšej evidencii skladových zásob. Atramentové značenie je tiež veľmi užitočné pre značenie súčiastok v priemysle.  Atramentové značenie tým pomáha s lepšou evidenciou skladových zásob a sledovateľnosťou produktov.

Využívané najmä v priemyselných odvetviach

 Napríklad logistika, kovospracujúci priemysel, farmácia, potravinárstvo, elektronika, poštové a kuriérske služby

VŠETKO POTREBNÉ PRE Atramentové značenie NA JEDNOM MIESTE

Atramentové značenie

MapleJet Hx Cartro

Atramentové značenie

MapleJet Hx Nitro

Atramentové značenie

MapleJet Hx Ultro

Identcode