Vo voskovej (wax) TTR páske sú pigmenty atramentu zachytené vo vosku. Vosk je pomerne mäkký, a preto sa prenáša pri relatívne nízkych teplotách. Taktiež vypĺňa nerovnosti povrchu tlačeného materiálu/substrátu. Sú vhodné na potlač takmer všetkých druhov papierových etikiet. Najekonomickejšie riešenie pre označovanie balíkov či produktov získate, ak skombinujete voskové TTR pásky s papierovými etiketami. Vďaka schopnosti vyplniť nerovné povrchy poskytujú tieto pásky tlač s vysokou optickou hustotou a sú tak vhodným riešením pre tlač čiarových kódov.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Objednať si môžete pomocou dotazníka, alebo telefonicky na čísle +421 908 478 772.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 2 files.
Príloha (povolené tipy súborov *.pdf, *.zip, *.rar). Jedna príloha max. 5MB

Navrhnutá pre drsné materiály a papier

Voskové TTR pásky poskytujú flexibilné a odolné riešenie, pre výtlačky, ktoré prejdú nielen skúškou ostrosti, ale aj času. Voskové TTR pásky sú štandardom pre tlač na nepotiahnutý papier a materiály s drsným povrchom.
Voskové Voskovo-Živicové Živicové
Odolnosť / Trvácnosť ✩✩★ ✩★★ ★★★
Teplota topenia ✩✩★ ✩★★ ★★★
Rýchlosť tlače ★★★ ✩★★ ✩✩★
Cena ★★★ ✩★★ ✩✩★
Využitie Označovanie balíkov či produktov, logistika, čiarové kódy Často požadované a regulované pri výrobe potravín, liečiv, outdoorových materiálov Obaly chemikálií/farmaceutických prípravkov, zdravotníckych pomôcok, automobilové diely, identifikácia potrubí
Identcode