Najnovšie tlačiarne

od jediného autorizovaného dealera TOSHIBA

viac

"Máme klasickú tlačiareň, aj s tou sa dajú tlačiť samolepky."

Lacnejšie a rýchlejšie možnosti Nájdete tu

Autorizácie, certifikáty, školenia

Jediný oficiálne certifikovaný partner TOSHIBA TEC na Slovensku

Už 20 rokov vo vašich službách

Servis tlačiarní všetkých značiek

Špičkové produkty

Renomované organizácie ocenili naše tlačiarne

Toshiba B-EX4T1

Nový rad tlačiarní čiarového kódu nadväzuje na kvalitu predchádzajúceho radu B-SX. Tieto robustné, spoľahlivé tlačiarne prémiovej kategórie prichádzajú s vyšším výkonom, vysokou kvalitou tlače, širokým spektrom aplikácií popri nižších prevádzkových nákladoch, jednoduchou údržbou a menším vplyvom na životné prostredie – a to za cenu strednej kategórie.

A druhé X je za nami. Mohli by sme povedať, že túto vetu necháme bez komentára - ale nie. Radšej nie.

 

Hoci vianočný darčekový papier nie je práve aktuálny, predsa sa s ním zaoberáme, lebo je to zaujímavý nápad, a na vianočné prípravy nikdy nie je príliš skoro. Základom dizajnu darčekového papiera je QR kód, a vzor sa skladá z viacerých malinkých kódov.

Úspešné projekty

“Boli sme skeptickí, ale rozdiel je jednoznačný”

“S tlačiarňami etikiet Toshiba sme boli vždy veľmi spokojní, najmä čo sa týka kvality a štandardu tlače, a nebudeme uvažovať o používaní konkurenčných výrobkov.”

Tlačiarne - Identcode top 3

CL-S521DT

Direct termálne tlačiarne CL-S521 kombinujú účinnú tlač s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu, jednoduchosť použitia a presnú mechaniku. Budete mať radi unikátny kovový mechanizmus tlače Hi-Lift™, ktorý umožňuje rýchle vloženie resp. výmenu médií, zatiaľ čo nastaviteľný snímač zvládne celý rad médií a konfigurácií etikiet, vrátane štandardných a detských zdravotníckych náramkov.

CL-S6621

CL-S6621 je jedinečná so svojou 6 palcov širokou tlačovou hlavou medzi termotransferovými tlačiarňami, ktorá vypĺňa medzeru medzi 4 a 8 palcovými tlačiarňami etikiet. Svojimi malými rozmermi dáva možnosť širokému tlaču tam, kde tlačiarne strednej triedy sa už nezmestia.

Elegantný vzhľad, robustná mechanika: nový rad tlačiarní TOSHIBA B-FV4 ponúka vynikajúce parametre za rozumné ceny. Je to rad silných a výkonných kancelárskych tlačiarní etikiet, ktoré sú kompatibilné s väčšinou ovládačov tlačiarní čiarových kódov na trhu.

Tlačiareň ocenená iF Design Award 2015!

Ak by ste mali otázky...

...ale nechce sa vám telefonovať, napíšte nám a odpovieme